הדברת-עכברים-וגם-הרחקת-חתולים

כשהציוצים לא פוסקים צריך לקנות מלכודת

עכברים? לא בבית מטבחנו

אם כבר כמה ימים יש ציוצים קטנים, נראה לכם שראיתם איזה צל שחור קטן מאחורי המטבח או שפשוט ראיתם את ההפרשות של העכבר בכל רחבי הבית ובעיקר במטבח אז זה הזמן לדאוג עבור הדברת עכברים. ישנם מספר פתרונות יעילים המשווקים למטרת הדברת עכברים וכדאי לדעת מה היעילות של כל אחד מהם. אם חשבתם להביא חתול כדאי לפחות לדאוג לחתול בית נקי ולא לאספסוף מהרחוב.

אם אתם לא חובבים עכברים או חתולים בכלל

אתם ממש לא צריכים להמשיך לסבול את חתולי הרחוב או גרוע מכך את העכברים. חיות אלו מביאות בנוסף ללכלוך טפילים לא מעטים. הדברת עכברים נעשית על ידי מלכודות קפיץ או מלכודות מתוחכמות פחות (מלכודת דבק) ויותר (מלכודת גז) . יש סוג של הדברת עכברים על ידי פיזור רעל בבית אבל אליו חשופים גם בני הבית ובעיקר חיות המחמד בבית , שאותם אין הכוונה להרעיל. כנגד הרחקת חתולים יש להתחכם יותר. לחתולים יש יכולת מופלאה להתגבר על המכשולים בין בגמישות ובין אם זה חוש הריח המפותח. הרחקת חתולים יכולה להיות רעילה , ואז חוזרים לפלונטר של הסיכון של בני הבית או חיות המחמד , ויכולה להיעשות על ידי מכשירים מודרניים חכמים, שגם אינם מזיקים לאיכות הסביבה.

כל הסיבות לבחירה מושכלת של חומרי הדברת עכברים

חשוב לא לוותר אל אף פרט. כאשר הדברת עכברים יכולה לפגוע מעבר לקטל העכבר היא איננה הוגנת. בין אם הנזק הוא סביבתי בגלל הכימיקל ואז העולם סובל ובין אם זו הדברת עכברים ממוקדת ואז אתם מסכנים את בני הבית. השתדלו לבחור הדברה ירוקה  שמשיגה את המטרה בלי נזק. אותו שיקול הפעילו עבור הרחקת חתולים במיוחד בעונות הייחום שלהם. הרי המטרה איננה חיסול גורף וניקוי העולם, אלא רק הרחקת חתולים ממרחב המחייה שלכם.  הרחקת חתולים מאוד נפוצה באזורי תעשייה ובקרת תעשיית המזון המוכן. מסעדות ומפעלי מזון סובלים מאוד מחתולים משוטטים ואתם יכולים ללמוד מהניסיון של אחרים.